Шановні партнери,

Товариство з обмеженою відповідальністю «ОЛІМПІУМ» висловлює Вам щиру вдячність за багаторічну та взаємовигідну співпрацю. Ми розраховуємо на подальший активний розвиток між нашими фірмами.

З метою збільшення реалізації та розширення асортименту продукції ТМ «ОЛІМПІУМ», ТзОВ «ОЛІМПІУМ» прийняло рішення встановити систему преміювання технологів або торгових представників за роботу по впровадженню та розширенню асортименту продукції ТзОВ «ОЛІМПІУМ» на підприємствах в підпорядкованих регіонах.

Система преміювання запроваджується в цілях посилення мотивації працівників, їх матеріального стимулювання за добросовісне та якісне виконання поставлених перед ними завдань, забезпечення належного рівня технологічної підтримки. 

Загальні положення преміювання:

1.Преміювання працівників підприємства здійснюється відповідно до їх особистого вкладу за залучення нового клієнта по реалізації продукції ТзОВ «ОЛІМПІУМ» у сумі 250 грн.  Додатково, до уваги для визначення сукупного розміру премії береться розширення товарної номенклатури ТзОВ «ОЛІМПІУМ» у діючих  клієнтів.

2.Встановлюється сума премії у розмірі 1% від суми реалізованої продукції новим та діючим клієнтам по відпускних цінах ТзОВ «ОЛІМПІУМ».

3.Сума премії виплачується поквартально виключно на основі щомісячного поданого звіту.

4.Щомісячний звіт, надсилається на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  tk@Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  за підписом керівника підприємства.

5.Строк дії системи преміювання встановлюється на термін з 01.09.2016р. по 31.12.2017р.

 

Новинки продукції
Всі новинки
Печиво «Трюфельне»

Печиво «Трюфельне»

З усіх рецептурних складників замісити тісто до однорідної структури.